ProBreast Plus - następca Breast Actives!

Jeżeli interesuje Cię osiągnięcie najlepszych wyników koniecznie wypróbuj ProBreast Plus, który zawiera udoskonaloną formułę Breast Actives i oferuje znacznie lepsze wyniki!

Zamów ProBreast Plus »

Breast Actives – naturalne powiększanie piersi

Breast Actives to rewelacyjny zestaw składający się z kapsułek oraz kremu, który powiększa piersi. Dzięki Breast Actives wygląd i rozmiar Twojego biustu ulegną znacznej poprawie!

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to jedna z ostatnich nowości w dziedzinie upiększania i „naprawiania” ciała. Stosuje się go do twarzy, podnoszenia pośladków, ujędrniania skóry. Co ciekawe również panowie zastosowali się tym kwasem. Jednak najczęstszym zabiegiem jest powiększanie piersi.

Główną zaletą stosowania w chirurgii plastycznej kwasu hialuronowego jest to, że efekty widoczne są praktycznie natychmiast. Zabieg taki jest również mniej bolesny, natomiast często pojawia się przy nim określenie „nieprzyjemny”. Przede wszystkim jednak takie powiększanie piersi jest dużo bezpieczniejsze od szeroko jeszcze stosowanych implantów. Nie istnieją na przykład przeszkody, aby poddały się takiemu zabiegowi osoby, które mają problemy z układem krążenia. A w przypadku innych form powiększania piersi, to już takie oczywiste nie jest. Sama operacja wykonywana jest pod znieczuleniem miejscowym. Dodatkowo podaje się dawkę specyfiku rozluźniającego. Wykonuje się 2-3 milimetrowe nacięcia (zazwyczaj w miejscach najmniej widocznych) i potem specjalną igłą wprowadza się preparat oparty na kwasie hialuronowym, który spełnia rolę wypełnienia. Sam zabieg trwa mniej więcej godzinę czasu. Oczywiście jest to zależne od stopnia jego skomplikowania.

I po zabiegu jesteśmy właściwie od razu gotowi do normalnego funkcjonowania. Warto jednak powstrzymać się przez około tydzień czasu od nadmiernego wysiłku fizycznego. Jedyne co, to parę godzin po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienia i małe siniaki w miejscach, gdzie wbijano igłę. Do tego kwas hialuronowy nie powoduje uczuleń. Taka zabieg powiększania piersi ma jednak i wady. Pierwszą – dość istotną – jest cena takiej operacji. Bo niestety w wypadku powiększania piersi, czy ujędrniania pośladków koszty wynoszą do kilkunastu tysięcy złotych. A to już dość znaczna suma. Oczywiście jest ona zależna od ilości preparatu, jaki zostanie użyty. Druga wada z kolei wynika z tego, że kwas hialuronowy występuję w sposób naturalny w naszym organizmie. Skutkiem tego jest on stopniowo wchłaniany. Trwać to może różnie, zależne jest od konkretnego przypadku. Problem polega na tym, że po mniej więcej dwóch latach zabieg należy powtórzyć. Jest on oczywiście tańszy, bo powiększenie w pewnym stopniu się utrzymuje. Jest to jednak dość istotna wada.

Podsumowując metoda jest nowa i jeszcze w pełni nie poznana. Może jednak warto ją przemyśleć. Tym bardziej, że również i w Polsce dokonuje się zabiegów z kwasem hialuronowym.

Zamow teraz