ProBreast Plus - następca Breast Actives!

Jeżeli interesuje Cię osiągnięcie najlepszych wyników koniecznie wypróbuj ProBreast Plus, który zawiera udoskonaloną formułę Breast Actives i oferuje znacznie lepsze wyniki!

Zamów ProBreast Plus »

Breast Actives – naturalne powiększanie piersi

Breast Actives to rewelacyjny zestaw składający się z kapsułek oraz kremu, który powiększa piersi. Dzięki Breast Actives wygląd i rozmiar Twojego biustu ulegną znacznej poprawie!

Metody powiększania piersi

Biust jest ważnym, kobiecym atutem. Każda z pań marzy o pięknych i jędrnych piersiach. Ich wielkość nie ma jednak dla nich większego znaczenia, ale dla niektórych jest to poważny problem. Wstydzą się zbyt małych piersi. Od młodości bombardowane są wiadomościami o aktorkach czy piosenkarkach, które powiększyły sobie biust i bez krępacji o tym mówią. Interwencje chirurga plastycznego, to nie jest już temat tabu, a czasem nawet powód do dumy. Takie młode dziewczyny, które dodatkowo wyśmiewane są przez koleżanki, popadają w kompleksy i tracą poczucie własnej wartości. Dziś jest wiele metod pozwalających na powiększenie i ujędrnienie biustu, a operacja plastyczna jest ostatecznym rozwiązaniem.

Najbezpieczniejszą i zarazem najmniej inwazyjną metodą na pełniejsze kształty kobiecego biustu są specjalne ćwiczenia. Tym sposobem nie powiększymy samych piersi, ale odpowiednie mięśnie, które sprawią, że będą one pełniejsze i bardziej jędrne. Oczywiście ćwiczenia wymagają czasu i samozaparcia. Najlepiej poświęcić na nie 30 minut dziennie, 6 razy w tygodniu. Można poprosić trenera na siłowni, by pokazał nam odpowiedni trening. Jest także kilka zestawów ćwiczeń, które można wykonywać w domu. Na przykład siedząc na podłodze z wyprostowanymi nogami i skakanką pod stopami, podciągamy ją do momentu, aż łokcie ugną się pod kątem prostym. Wytrzymujemy tak 3 sekundy i wracamy do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie powtarzamy od 6 do 15 razy. Dobre efekty dają również zwykłe pompki.

Masaże biustu stymulują jego wzrost, jeżeli używasz balsamów powiększających piersi. Technika wywodzi się z masażu Shiatsu. Piersi masuje się kolistymi ruchami, 100-300 kółek, na każdą pierś. Prawą zgodnie z ruchem wskazówek zegara, lewą odwrotnie. Masaż powinien odbywać się na siedząco. Jest to skuteczna metoda, którą stosowało tysiące kobiet. Optymistyczne jest to, że masując odpowiednio biust można go powiększyć aż o 2 rozmiary.

Kremy są nowoczesną alternatywą dla chirurgii plastycznej. Stymulują wzrost piersi jaki miał miejsce w okresie dojrzewania. Aktywne, całkowicie naturalne składniki, są wchłaniane bezpośrednio przez skórę. Najlepiej stosować je razem z tabletkami, co zwiększy ich skuteczność.

Kolejną metodą powiększania piersi, są ziołowe suplementy stymulujące wzrost gruczołów mlecznych. Można je kupić w aptekach i sklepach internetowych bez recepty. Najbardziej inwazyjną metodą, a zarazem najbardziej skuteczną, na powiększenie piersi, jest operacja plastyczna. Przed przystąpieniem do zabiegu niezbędna jest konsultacja chirurga, który wytłumaczy na czym polega zabieg i co się z nim wiąże. Dodatkowo trzeba zrobić całą serię badań typu EKG, USG piersi czy mammografię. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym. Pobyt w klinice trwa najczęściej ok. 2 dni. Rekonwalescencja wynosi od 2 do 4 miesięcy, w zależności od organizmu. Ceny wahają się od 2500 zł (cena bez protezy) do 7000 zł (cena z protezą), a nawet 15000 zł w zależności od gabinetu. Nie warto oszczędzać na tym zabiegu jeśli kobieta ma być w pełni usatysfakcjonowana oraz ze względów bezpieczeństwa. Możliwe są komplikacje w postaci przesunięcia implantu lub deformacji piersi, jednak jeżeli wybierzemy renomowaną klinikę i sprawdzonego lekarza, nic złego nie powinno się wydarzyć. Jest to droga metoda, lecz dająca najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Pamiętajmy, że implanty wymienia się raz na 10 lat.

Każda kobieta jest inna, ma inne piersi. Jedne są małe, drugie duże, spiczaste. Ważne jest to, by je zaakceptować. Jeśli już chcemy zmienić im kształt, to zróbmy to dla siebie. Nie sugerujmy się opinią otoczenia. Warto porozmawiać z partnerem o wielkości i kształcie naszych piersi. Może nie ma powodu do tak drastycznych metod, by poprawiać naturę. Wszystko zależy od Ciebie. Jest tyle sposobów, naturalnych i chirurgicznych, że współczesna kobieta ma w czym wybierać. W całkowicie bezpieczny sposób może się poczuć na nowo piękna.

Zamow teraz