ProBreast Plus - następca Breast Actives!

Jeżeli interesuje Cię osiągnięcie najlepszych wyników koniecznie wypróbuj ProBreast Plus, który zawiera udoskonaloną formułę Breast Actives i oferuje znacznie lepsze wyniki!

Zamów ProBreast Plus »

Breast Actives – naturalne powiększanie piersi

Breast Actives to rewelacyjny zestaw składający się z kapsułek oraz kremu, który powiększa piersi. Dzięki Breast Actives wygląd i rozmiar Twojego biustu ulegną znacznej poprawie!

Ile kosztuje operacja powiększania piersi?

Piersi od zawsze były związane z kobietą i dla niektórych z nich stanowiły pewnego rodzaju problem. Niektóre kobiety nie są zadowolone z rozmiaru swojego biustu. Przeważnie uważają, że jest on stanowczo za mały i marzą o jego powiększeniu. Jest kilka metod, które można w tym celu zastosować. Mogą to być zarówno metody naturalne, jak również powiększenie piersi w gabinecie. Wybór metody zależy od kobiety oraz od pewnych, innych czynników. Metody naturalne są metodami najtańszymi. Jednak spora część kobiet decyduje się na sposoby bardziej radykalne i funduje sobie zabieg powiększenia piersi w gabinecie. Jednakże ze względu na wysoki koszt takiej operacji, zabieg nie jest dostępny dla większości kobiet i tylko nieliczne zainteresowane panie mogą sobie na niego pozwolić.

Średnio cena operacji waha się w granicach od 12 do 15 tysięcy złotych. W Polsce jest sporo gabinetów w których wykonuje się wspomnianą operację. Oferta cenowa z poszczególnych gabinetów może się trochę różnić, dlatego też wybierając klinikę należy zwrócić uwagę na wiele aspektów. Jeżeli chodzi o koszty to warto zapoznać się jakie usługi i co tak naprawdę obejmuje cena za zabieg, bowiem różnice w cenie mogą być dość spore. Przeważnie dotyczą znieczulenia, pobytu w klinice, opatrunków, wizyt kontrolnych, zdjęcia szwów, implantów, czy też użytych nici, oraz zużycia innych materiałów, które są potrzebne przy zabiegu. Co z tego, że znajdziemy sobie klinikę w której cena za zabieg będzie stosunkowo niska, ale jeśli dojdą nam do zapłacenia dodatkowe koszty, jak na przykład zapłata za pobyt w klinice, czy za znieczulenie, a później dodatkowa zapłata za każdą kontrolną wizytę. Często po podliczeniu wszystkich dodatkowych kosztów może okazać się, że za zabieg zamiast 10.000 tysięcy złotych zapłacimy 16.0000 tysięcy. Duży wpływ na cenę ma również sama klinika, jej prestiż, marka. Niekiedy liczy się również popularność zatrudnionych lekarzy. Im więcej sław lekarskich jest zatrudnionych, tym koszt operacji może być wyższy.

Podstawowa cena za zabieg uzależniona jest od rodzaju użytych implantów piersiowych. Najtańsze są zwykłe, okrągłe implanty piersiowe. Dużo droższe od nich są wkładki anatomiczne, a więc ostateczny koszt operacji uzależniony jest od typu oraz od rodzaju użytego implantu. Dodatkowo zależy również od tego jaką metodą zabieg jest przeprowadzany. Niekiedy kliniki wykonujące tego typu operację, celem przyciągnięcia klienta, stosują różne promocje, które potrafią znacznie obniżyć koszty zabiegu. Jeżeli chodzi o koszt samych implantów, to kształtuje się on na poziomie od 3.000 do 8.000 tysięcy złotych. Tak duża różnica w cenie jest zależna od rodzaju implantu oraz od producenta. Wysokość ceny nie zależy natomiast od ich wielkości. Pozostała kwota to koszt wykonywanego zabiegu.

W tym wszystkim jednak należy pamiętać o swoim zdrowiu, bo to ono jest najważniejsze, dlatego też w takim wypadku wybór tańszej kliniki może okazać się niezbyt trafiony i można go przypłacić zdrowiem. Lepiej jest zatem postawić na jakość i renomę i nie mieć żadnych komplikacji pooperacyjnych.

Zamow teraz